YOU NEED TO FIND
FRIENDS:

TIPS ON GETTING
PRIVATELY SPONSORED
- DARI VERSION

شما نیاز به پیدا کردن دوستان دارید.

نکاتی که در مورد دریافت حمایت خصوصی (اسپانسرشیپ) بدانید.


آیا شما در خارج از کانادا پناهنده هستید و به دنبال حمایت شخصی هستید؟ در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انجام این کار آورده شده است.


نکته شماره 1: وضعیت پناهندگی خود را بررسی کنید


اطمینان حاصل کنید که آیا از وضعیت و پناهندگی کامل برخوردار هستید (به عنوان مثال از (UNHCR) یا LGBTQ هستید ، زیرا یک برنامه جداگانه برای پناهندگان همجنسگرا و ترانس وجود دارد.

اگر هیچ یک از این موارد را ندارید ، برای خود به عنوان یک حامی رسمی به یک کلیسا یا دارنده قرارداد حمایت مالی دیگر احتیاج دارید و به طور کلی ، همه آنها رزرو شده اند!

نکته شماره 2: بودجه خود را بررسی کنید

مطمئن شوید که راهی برای تأمین مالی خود دارید. شما نمی توانید هزینه برنامه خود را پرداخت کنید ، بنابراین باید افرادی را که پول دارند بشناسید!

دولت کانادا حتی پیش از درخواست شما برای هر نفر 16،500 دلار (به ازای هر نفر در یک خانواده) پیش بینی می‌کند. و شما هنگام ورود در کانادا از این پول استفاده می کنید.

و بله ، این پول مقدار زیادی برای جمع آوری است. اما این پول می تواند از هر کجا - دوستان در آلمان! دوستان در استرالیا! دوستان به کشور تان! یا حتی دوستان و اسپانسرهای شما در کانادا! به شرطی که از جانب شما نیامده باشد.

نکته شماره 3: یافتن دوستان

افراد خوب و شایسته بسیاری وجود دارند که باید حمایت مالی شوند تا به کانادا بیایند. اما چون آنها فقط من را می شناسند ، به این زودی ها اسپانسر نمی شوند. به آن افراد توصیه می کنیم: در صدد یافتن دوستان جدید باشید!

در روزهای اخیر شاهد اسپانسر شدن افراد بوده ایم زیرا آنها با شخصی از طریق آنلاین یا آفلاین ارتباط برقرار کرده اند که به داستان آنها اهمیت می دهد و پول لازم برای پرداخت هزینه حمایت مالی را دارند. یا فقط می خواهد حمایت گر (اسپانسر) شود ، همچنین بسیار مهم است.

"همه ما برای انجام هر کاری در زندگی به دوستان نیاز داریم."

آیا می توانید فرد خوش شانس بعدی باشید که برای ورود به کانادا اقدام می کند؟ فقط در صورت ملاقات کردن از طریق آنلاین و حضوری با مردم و گفتن داستان خود ، خواهید دانست. بنابراین تلاش کنید تا یک شبکه ای از دوستان بسازید!

نکته شماره 4: خودتان را بازاریابی کنید

روش های بهتری برای حمایت مالی خصوصی وجود دارد. به جای نوشتن پیام های خصوصی طولانی یا پست های عمومی، اینکه داستان زندگی شما‌ چیست و چگونه پناهنده شدن شما را بیان می کند. خلاق باشید! متفکر باشید! در صورت امکان مثبت باشید!

وبلاگ ویدئویی (video blog) یکی از این روش های بهتر است که برای افراد خارج از کشور کمک می‌کند تا با شما آشنا شوند. این وبلاگ های ویدیویی توسط Yasin Bakhtyar و Javed Hazara را ببینید. عکاسی یا کارهای هنری زیبای خود - شامل تصویر برجسته توسط Pariya ، یک زن ایرانی در ترکیه - یکی از موارد دیگر است. آنها شما را با قصه های (معمولاً بسیار غم انگیز) برای گفتن، از میان دیگر مردم آواره شده ها بلند می کنند و صدا و ارزش بی نظیر شما را در جهان تثبیت می کنند.

این وبلاگ وردپرس (this Wordpress blog) ، که توسط یاسین بختیار نیز نوشته شده است ، عالی است زیرا در آن تاریخچه او را لمس می کند - فقط آن را لمس می کند - اما همچنین در مورد آنچه که او در اینجا و اکنون انجام می دهد تا جهان را به یک مکان بهتر تبدیل کند ، صحبت می کند.

از آنجای که زندگی فقط مربوط به گذشته نیست ، بلکه کاری است که شما با حال انجام می دهید. اگر حتی در شرایط بسیار سخت قادر به انجام کارهای مثبت هستید ، این همان چیزی است که باید روی آن تمرکز کنید.

بخوانید و الهام بگیرید!